Skup aut za gotówkę Tomaszów Mazowiecki


Skup samochodów używanych.

W naszym skupie aut w Tomaszowie Mazowieckim możesz sprzedać każdy rodzaj samochodu i w każdym stanie wizualnym oraz technicznym. Kupimy od Ciebie samochód osobowy, jak również auta specjalistyczne, a wśród nich ciężarowe i modele dostawcze ale również motocykle. Kupujemy auta zarówno w doskonałym stanie, które wyglądają, jakby opuściły fabrykę kilka dni wcześniej, jak i pojazdy całkowicie zniszczone, zaniedbane, które stały długie lata.

Nasza firma skup samochodów używanych w Tomaszowie Mazowieckim stanowi znakomitą alternatywę sprzedaży pojazdu w mediach oraz prasie. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować praktycznie o każdej porze. Ponadto dysponujemy własnym transportem, którym możemy odebrać samochód z wybranego miejsca, np. z parkingu lub spod domu – i to całkowicie za darmo! Wszelkie formalności załatwiamy w możliwie najkrótszym czasie, aby nie marnować Twojego czasu.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Skierniewice

Poniżej lista punktów z okolic Skierniewic

Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy