Skup aut Radomsko


Skup samochodów używanych w Radomsku.

Jeżeli jesteś właścicielem pojazdu, którego już nie użytkujesz, ponieważ jest bardzo zniszczony lub masz inny, nowszy – oddaj go zatem w dobre ręce. Chętnie przyjmiemy Twój samochód, oczywiście płacąc Ci za niego. Skup samochodów używanych Radomsko kupi każde auto. Może to być samochód osobowy, ciężarowy, dostawczy, a nawet motocykl czy taksówka. Nie musisz martwić się o stan techniczny samochodu – skupujemy pojazdy w każdym stanie.

Skup aut za gotówkę działa w Radomsku przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Działamy na rynku od lat, cechuje nas minimum formalności oraz rzetelna, uczciwa wycena. Cieszymy się świetnymi opiniami naszych klientów. Zapraszamy do sprzedaży auta w naszej firmie.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Radomsku

Poniżej lista punktów z okolic Radomska

Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy