Skup AUT


SKUP AUT

Skup używanych samochodów osobowych za gotówkę


Oferujemy Państwu skup samochodów używanych wszystkich marek z terenu całego kraju, skup aut używanych w każdym stanie technicznym. Bierzemy pod uwagę samochody całe i uszkodzone, auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Prowadzimy skup samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz wielu innych rodzajów pojazdów motocykli, quadów.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Profesjonalna Obsługa

Współpracujemy z zawodowcami, którzy w oparciu o nowoczesny sprzęt techniczny oraz specjalistyczną wiedzę, pomagają nam ocenić rzeczywisty stan techniczny pojazdu. Ponadto stale śledzimy zmiany zachodzące na rynku motoryzacji i doskonale orientujemy się w tym temacie.

Wykorzystujemy nasze duże doświadczenie w branży, a do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Szanujemy Państwa czas, dlatego nasz skup aut odbiera pojazd we wskazanym miejscu.

Wykorzystaj możliwości, które daje nasz skup aut

Jako legalnie działająca na terenie całego kraju firma stanowimy gwarancję tego, że usługi świadczone przez nas także są w pełni zgodne z prawem i nie narażają klientów na problemy. Pragniemy zaznaczyć to bardzo wyraźnie, ponieważ dość często kierowcy poszukujący kupca ich pojazdów napotykają na swojej drodze nie do końca uczciwych kontrahentów. Odwiedzając nasz skup aut za gotówkę możesz być pewien, że finalizowanie transakcji na pewno przebiegnie w pełni profesjonalnie.

Zanim jednak zawrzemy umowę, uważnie obejrzymy oferowany samochód i wycenimy go, korzystając z szerokiej wiedzy naszych pracowników, którzy na temat motoryzacji wiedzą dosłownie wszystko. Dzięki temu potrafią zaproponować kwotę pieniężną atrakcyjną zarówno dla sprzedającego auto, jak i jego ewentualnego nabywcy.

Skup Aut - nasze lokalizacje

Ze skupem pojazdów działamy w wielu miejscowościach w całej Polsce. Poniżej przedstawiamy listę miast gdzie można nas znaleźć: