O nas


Kilka słów o firmie


Jesteśmy legalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od 10 lat zajmuje się skupem jak i sprzedażą samochodów używanych na terenie całej Polski. BEZPŁATNIE wycenimy Państwa samochód już na etapie rozmowy telefonicznej. Po ustaleniu ceny dojeżdżamy pod wskazany adres celem dokonania natychmiastowej transakcji. Umawiamy się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie

. Posiadamy własny transport, dzięki czemu zapewniamy, bezpłatnie dojazd do klienta w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne, nie ponoszą Państwo przy tym żadnych ukrytych kosztów. Oferujemy Państwu profesjonalne podejście, minimum formalności, które zajmują dosłownie 5 minut. Z NAMI NIE MARNUJESZ SWOJEGO CZASUDzięki naszym usługom pozbędą się Państwo auta szybko i po atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji. Nasza firma oferuje skup aut firmowych na terenie całego kraju. Kompleksowa usługa to gwarancja szybkiej i fachowej wyceny oraz atrakcyjnych cen.

Skupujemy pojazdy bez względu na markę i stan techniczny. Istotny jest dla nas pojazd, a jego wartość szacujemy na podstawie stanu technicznego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co wpływa pozytywnie na nasz wizerunek. Klienci o wiele chętniej korzystają z naszych usług wiedząc, że działamy na rynku od lata stale rozwijając się w obrębie oferowanych usług.Dzięki naszym usługom pozbędą się Państwo auta szybko i po atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji. Nasza firma oferuje skup aut firmowych na terenie całego kraju. Kompleksowa usługa to gwarancja szybkiej i fachowej wyceny oraz atrakcyjnych cen.

Skupujemy pojazdy bez względu na markę i stan techniczny. Istotny jest dla nas pojazd, a jego wartość szacujemy na podstawie stanu technicznego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co wpływa pozytywnie na nasz wizerunek. Klienci o wiele chętniej korzystają z naszych usług wiedząc, że działamy na rynku od lata stale rozwijając się w obrębie oferowanych usług.Nasza działalność opiera się przede wszystkim na skupowaniu samochodów,, busów, motocykli i quadów, które odmawiają dalszego posłuszeństwa swoim właścicielom lub najzwyczajniej w świecie okazują się im zbędne.

W takiej sytuacji istnieje możliwość oddania maszyny w nasze ręce i – co szczególnie ważne – o każdej porze dnia i nocy. Klient zyskuje zatem natychmiastową możliwość pozostawienia u nas pojazdu za gotówkę.Na życzenie naszych klientów, po wcześniejszym ustaleniu, dowozimy nasze samochody do różnych miejsc! Cena tej usługi jest ustalana indywidualnie.

KONTAKT