Skup przyczep kempingowych, lawet


Skup przyczep kempingowych, lawet

Skup przyczep kempingowych, lawet za gotówkę


Oferowany przez naszą firmę skup przyczep towarowych, kempingowych, typu laweta bądź bagażowych i wielu innych to propozycja dla każdego, kto chce sprzedać bądź zakupić tego rodzaju pojazd. Ze świadczonych przez nas usług korzystają Klienci, którym zależy na czasie i bezpieczeństwie transakcji. Nasz zespół tworzą profesjonaliści posiadający specjalistyczną wiedzę oraz odpowiedni sprzęt do swojej dyspozycji. Bazując na ich wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży oferujemy zawsze odpowiednią wycenę, którą dodatkowo wykonujemy bezpłatnie. Dzięki nam nie musisz wystawiać ogłoszeń na portalach motoryzacyjnych i targować się z potencjalnymi kupcami.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Zadzwoń do Nas