Skup aut za gotówkę Wieluń


Skup samochodów używanych.

W skupie aut w Wieluniu możesz sprzedać zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe oraz auta terenowe i sportowe. W naszym skupie pojazdów sprzedasz nie tylko auta w idealnym stanie technicznym. Skupujemy także samochody, każdej marski, zniszczone, zdezelowane lub całkowicie wyeksploatowane i oferujemy za nie adekwatne do stanu pieniążki.

W naszym skupie pracują jedynie wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania klientów. Właśnie dlatego pracujemy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, jak również zapewniamy możliwość dojazdu naszym własnym transportem na miejsce analizy danego samochodu. To znakomity wybór dla właścicieli zniszczonych aut, które nie mogą pojawić się u nas samodzielnie lub nie mają ubezpieczenia OC czy przeglądu technicznego.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Wieluniu

Poniżej lista punktów z okolic Wielunia

Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy