Skup Aut Konstantynów Łódzki


Szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu!

Nie bez przyczyny coraz więcej osób decyduje się oddać samochód na profesjonalny skup aut. To świetna alternatywna dla samodzielnej sprzedaży, która często obciążona jest ryzykiem, dodatkowymi opłatami i zajmuje zdecydowanie więcej czasu. Dzięki współpracy ze skupem w ogóle nie ma takich problemów!


Dla nas przede wszystkim liczy się Twoje zadowolenie i komfort, dlatego od początku robimy wszystko, aby Ci to zapewnić. Współpraca z nami jest całkowicie bezpieczna, a każdy jej etap jest jawny i klarowny.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Aleksandrowie Łódzkim

Poniżej lista punktów z okolic Aleksandrowa Łódzkiego

Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy