Skup samochodów za gotówkę Łódź


Oferta dla mieszkańców Łodzi

Oferujemy Państwu skup aut za gotówkę, dlatego wszystkich mieszkańców miasta Łodzi, które chcą sprzedać szybko swój samochód w atrakcyjnej cenie zachęcamy do kontaktu. Nasze profesjonalne podejście cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Skup samochodów używanych to możliwość sprzedaży samochodu w każdym stanie technicznym.


Skupujemy samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie zaniedbane. Łódź jest jednym z wielu obszarów naszych działań – zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą Państwo poznać nasz cennik. Oferujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu auta. Płacimy gotówką lub przelewem. Pojazd odbieramy własnym transportem a dojazd do Klienta jest zupełnie GRATIS!!!.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Łodzi

Poniżej lista punktów z okolic Łodzi

Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy