Skup aut dostawczych, ciężarowych


Skup aut dostawczych, ciężarowych.

Skup busów i autolawet.


Skup aut dostawczych cieszy się ogromnym zainteresowaniem niezależnie do obszaru. Nasza firma prowadzi skup aut dostawczych, ciężarowych,busów i autolawet na terenie całego kraju. Działamy na rynku motoryzacyjnym od lat i z powodzeniem rozszerzamy naszą działalność o kolejne usługi i obszary. Nie boimy się wyzwań, dlatego jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość samochodów dostawczych, busów, aut osobowych i ciężarowych niezależnie od marki, roku produkcji i stanu technicznego. W zależności od tego jak prezentuje się auto i jaki jest jego stan oferujemy cenę adekwatną do jego wartości. Wyceniamy samochody rzetelnie i szybko, dzięki czemu nasi klienci mogą od razu podjąć ostateczną decyzję.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Zadzwoń do Nas