Skup Aut Grudziądz

Skup Aut w Grudziądzu


W naszym skupie aut w Grudziądzu i okolicach możesz sprzedać każdy pojazd i uzyskać z tego tytułu kwotę w wysokości od 300 zł wzwyż. Skupujemy auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak również egzemplarze zniszczone, po powodzi lub dewastacji. Zapomniane i zaniedbane. Co więcej, nasz skup samochodów używanych w Grudziądzu jest także miejscem sprzedaży aut ciężarowych oraz specjalistycznych, np. terenówek, motocykli i quadów.

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest między innymi fakt, iż pracujemy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można się z nami umówić na inspekcję auta o każdej porze. Dysponujemy własnym transportem w postaci auto lawet, tym samym możemy odebrać auto przeznaczone do sprzedaży z każdego miejsca w Grudziądzu. Pierwszy krok należy do Państwa, wybranie numeru telefonu do naszego skupu aut w Grudziądzu. Wycena następuje już na etapie rozmowy telefonicznej oraz zdjęć, które mogą Państwo do nas przesłać dla bardziej precyzyjnej wyceny. Samochody wyceniamy zawsze na podstawie ich stanu. Bierzemy pod uwagę zarówno kondycję lakieru, blachy, wnętrza, jak również poszczególnych części mechanicznych. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie wyższą cenę, gdy okaże się, że dany samochód jest zachowany w świetnym stanie. Nie doszukujemy się wad na siłę, dlatego nie musisz się obawiać sztucznego zaniżania ostatecznej ceny. Następnie umawiamy czas i miejsce odbioru pojazdu. Dojeżdżamy do Państwa GRATIS! Same formalności trwają zazwyczaj ok. 5 min. Umowy kupna mamy zawsze przy sobie. Do sprzedaży potrzebują Państwo dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu, polisę OC jeśli pojazd jest zarejestrowany na Państwa. Jeśli pojazd miał książkę serwisową lub faktury z napraw będą one mile widziane. Po spisaniu umowy wypłacamy Państwu GOTÓWKĘ od ręki i zabieramy pojazd.

Wiele osób gdy przychodzi czas sprzedaży auta zastanawia się, czy jest to proces szybki i bezpieczny. Często niestety tak nie jest. Liczba niebezpiecznych klientów, którzy będą chcieli za wszelką cenę obniżyć cenę zakupu auta aż poniżej granicy opłacalności jest obecnie bardzo duża. Warto także być czujnym w kwestii umów. Oszuści przygotowują je w taki sposób, aby móc w późniejszym czasie wykorzystać je do swoich celów. W naszym skupie aut w Grudziądzu i okolicach podchodzimy do każdej transakcji z pełnym zaangażowaniem i realizujemy je czasami w czasie krótszym niż jeden dzień roboczy – zależnie od wolnych terminów. Już dziś skontaktuj się z naszym skupem aut w Grudziądzu i okolicach i wybierz odpowiedni termin dogodny do sprzedaży auta. Możesz zadzwonić do nas na jeden z podanych numerów telefonu bądź napisać wiadomość e-mail i przedstawić w niej wszelkie podstawowe i szczegółowe informacje na temat sprzedawanego pojazdu. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zadzwoń do nas już teraz.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Grudziądzu

Poniżej lista punktów w okolicach Grudziądza, w któryych skupujemy auta


Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy