Skup motocykli i quadów


Skup motocykli i quadów

Skup motocykli i quadów za gotówkę


Zajmujemy się skupem motocykli i quadów od ponad 10 lat. Do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie kierując się zdobytym przez lata doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by Klient sprzedający nam swój pojazd był zadowolony nie mniej niż my. Nasza wycena pojazdu gwarantuje obopólną satysfakcję. Przy każdej transakcji sporządzamy umowę kupna/sprzedaży, która jest niezbędna, a dodatkowo stanowi zabezpieczenie interesów obu stron. Za każdy pojazd płacimy gotówką i piszemy od razu umowę. Gwarantujemy bezpieczeństwo i legalność każdej transakcji.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Zadzwoń do Nas