Skup Aut Łęczyca


Konkurencyjne ceny

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny za oddawany samochód. Działamy szybko, a poza tym jesteśmy niezwykle solidni. Każdy klient otrzymuje gotówkę niezwłocznie po ustaleniu ceny i zaakceptowaniu warunków. Udzielamy wszelkich informacji na temat transakcji. Nie zatajamy zasad, które funkcjonują w naszej branży. Stuprocentowo można nam zaufać i liczyć na duże wsparcie z naszej strony.
Działamy na obszarze całego województwa łódzkiego, w tym w mieście Łęczyca. Można przekazać nam auta różnych marek, uszkodzone w rozmaitym stopniu. Przyjmiemy każde – osobowe, dostawcze, powypadkowe i wiele innych pojazdów. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, a my się do nich dostosujemy.


Jak działamy?

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24h na dobę własną auto lawetą. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu.


Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów z kierownicą po prawej stronie tzw. anglików, aut niezarejestrowanych w Polsce oraz bez prawa do rejestracji.


Przebieg transakcji:

Wszystko zaczyna się od Twojego kroku.
W chwili, gdy kontaktujesz się z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja.
Co obejmuje nasza oferta?

Profesjonalna wycena

Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta. Auta wyceniamy indywidualnie i tak, aby ustalona kwota była satysfakcjonująca dla klienta.

Dojazd do klienta GRATIS

Można powiedzieć, że prowadzimy mobilny skup samochodów. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, bez problemu dojeżdżamy na miejsce spotkania i transportujemy auta.

Szybkie formalności

Nasze zasady są jasne - oferta, którą proponujemy jest przejrzysta, a wszelkie formalności realizujemy sprawnie i w porozumieniu z klientem. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję nawet w ciągu jednej godziny!

Gotówka od ręki

Skup aut za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy należne kwoty zaraz po zakończonym procesie zakupu gotówką lub przelewem!

Skup Aut w Łęczycy

Poniżej lista punktów z okolic Łęczycy

Zadzwoń do Nas

Formularz zgłoszeniowy